Avaleht | Valla juhtimine | Haridus | Sotsiaal ja tervishoid | Vaba aeg | Ettevõtlus ja turism | Keskkond ja infrastruktuur | Ehitus ja planeerimine
         
Üldandmed  
 
  Kirjeldus
  Rahvastik
  Sümboolika
  Sümboolika hinnakiri
  Privaatsuspoliitika
  Ajalugu
  Aukodanikud
  Sõprussuhted

Teeninduspunktid  
 
  Loksa teeninduspunkt

Teed, transport  
 
  Õpilasliinid
  Bussiliinid
  Teavita halbadest teeoludest
  Kohalikud teed

Töö  
 
  Tööpakkumine
  Tööotsimine

Kuusalu valla tublid koolilõpetajad

Kuusalu valla tunnustatavad 1.-6. klasside õpilased

Kiituskirjadega lõpetajad 1.-6. klass

Kuusalu Keskkool: Annaliisa Ande Adler, Helen Bender, Georg Kuusk, Rico Lees, Kristiina Oja, Karin Randmaa, Mariliis Sinivee, Aule Serikov, Triin Veem, Sten Ernits, Carmen Tiinas, Tanel Truus, Kaileen Reemets, Merilyn Renn, Elina Parve, Raigo Seppago, Marite Ennuste, Aiki Tihane, Sten Hendrik Trauss, Liisbeth Kallakmaa, Karl Taal, Marie Truus, Ode Pürg, Anete Samelselg, Karl Erik Märtson, Annabel Matkur, Janette Roopa, Emilia Valgiste, Karin Trei, Marie Helen Blomerius, Valdur Latik, Mari Ellen Aaman, Seliine Sommer, Andra Vaimla, Eliisabet Velpler, Mirjam Koppel, Maarek Malm, Liisbet Valgiste, Sarah Maiberg, Riin Pajumets, Triinu Parve, Kadi Rahu, Asso Soosalu, Jaanika Üprus, Marily Lumiste, Kristi Rikma, Dagne Markiine Kotkas, Katariina Velpler, Lauri Vunk, Kris Oliver Maiberg, Karin Märjamaa, Teisi Lindvest, Kristel Agu, Kristin Parve, Margit Malva.

Loksa I Keskkool: Kaarel Eelmäe, Pert Kaptein, Kendra Kari, Angelica Lumiste, Hanna Eliise Kiviberg, Helina Piibeleht, Mart Tamm, Silvia Piikmann, Kelly Rosen, Tuuli Sammelselg, Taavi Tšernjavski.
Kolga Keskkool: Siim Maran, Liis Luik, Karl-Renno Jänes, Vladislav Mangazeev, Merily Mikiver, Sten Vahtras, Alice Nurmela, Joonas Laanpere, Johanna Lisette Viskar, Raul Hannus, Ülo Pajutee, Kadri Ustav, Hardi Möller, Merily Rool, Anton Luik, Anna-Maria Jams, Uku Varul, Vivianne Tarkiainen, Kati Möller.

Vihasoo Lasteaed – Algkool: Kristi Tammemäe, Kert Krüsban, Johanna Mänd, Ellen Müil, Madis Müil, Loviisa Mänd.
Loksa Muusikakool: Angelica Lumiste, Mart Tamm, Kert Krüsban.
Kuusalu Muusikakool: Karin Randmaa,Tanel Truus, Anna-Mari Ainjärv, Annabel Kruusakivi, Kaari Luik, Hege-Lee Paiste, Eliisabet Velpler, Kristel Agu, Ode Pürg, Getter Annette Oja, Mari-Ellen Aaman, Helen Bender.

Vabariiklikel olümpiaadidel ja/või konkurssidel auhinnalisi kohti saavutanud
Kuusalu Keskkool: Kaari Luik
Loksa Muusikakool: Kert Krüsban.

Loode-Eesti piirkonna ja Harjumaa olümpiaadidel ja/või konkurssidel auhinnalisi kohti saavutanud
Loksa I Keskkool:
Tuuli Sammelselg.
Kolga Keskkool: Mihkel Tomson, Siim Maran, Liis Pajutee, Vladislav Mangazeev, Hardi Möller.
Kuusalu Keskkool: Karl Erik Märtson, Kaupo Kiilaspää.
Kuusalu Muusikakool: Ingel Jalakas, Kaarel Mark, Ode Pürg, Kristel Agu, Kaari Luik, Annemari Aaman.

Vabariiklikul konkursil auhinnalise koha saavutanud kollektiiv
Kuusalu Keskkooli mudilaskoor.
Harjumaa olümpiaadidel, konkurssidel ja/või festivalidel auhinnalisi kohti või eripreemiaid saavutanud kollektiivid
Loksa I Keskkooli 5.-6. klassi Nuputa võistkond, Loksa I Keskkooli 5. klasside õpioskuste olümpiaadi võistkond, Kuusalu Keskkooli poisteansambel, Kolga Keskkooli algklasside näitetrupp, Petsi Spordiklubi tantsutrupp Petsikad 4.-6. klass.

Rahvusvahelistel spordivõistlustel auhinnalisi kohti saavutanud
Loksa I Keskkool: Taavi Tšernjavski.
Kuusalu Keskkool: Lauri Vunk.

Harjumaa spordivõistlustel auhinnalisi kohti saavutanud
Loksa I Keskkool: Taavi Tšernjavski.
Kuusalu Keskkool: Lauri Vunk, Dagne-Markiine Kotkas, Brain Peters, Katariina Velpler, Kris-Oliver Maiberg, Tauri Eskla, Henris Maidle, Severi Jõõras.

Harjumaal auhinnalisi kohti saavutanud spordivõistkonnad
Kolga Keskkool: kuni 5. klassi poiste murdmaateatejooksu võistkond, 2.-5. klassi poiste „Osavaim korvpallur” võistkond
Kuusalu Keskkool: kuni 5. klassi poiste 4 x 50 m, 4 x 400 m teatejooksuvõistkond,
5 x 1000 m murdmaateatejooksu võistkond, kuni 5. klassi tüdrukute 4 x 50 m teatejooksuvõistkond, 5 x 500 m murdmaateatejooksu võistkond, 5. klassi tüdrukute „Osavaim korvpallur” võistkond, kuni 6. klassi tüdrukute võrkpallivõistkond.

Kuusalu valla tunnustatavad 7.-11. klasside õpilased

Kiituskirjadega lõpetajad 7.-11. klass
Kuusalu Keskkool: Signe Laderlich, Mark Krall, Sirle Viide, Ere Uibo, Kaidi Kahu, Madis Bender.
Loksa I Keskkool: Mari Tamm, Sten-Erik Tammemäe.
Kolga Keskkool: Kulla-Karin Laurend.
Kuusalu Muusikakool: Artur Laasik, Samuel Jalakas, Signe Laderlich, Reijo Loik, Silver Viide.

Vabariiklikel olümpiaadidel ja/või konkurssidel auhinnalisi kohti/eripreemiaid saavutanud
Kuusalu Keskkool: Robert Vilepaju, Allan Järve
Kolga Keskkool: Piia Sandra Sandrak, Ken Liivik, Jaak Laanpere, Kairiin Kütt, Heiki Valdson, Triin Rand,

Harjumaa olümpiaadidel ja/või konkurssidel auhinnalisi kohti/eripreemiaid saavutanud
Loksa I Keskkool: Mari Tamm, Liisa Veerla, Astrid Mägi, Sten-Erik Tammemäe, Aap Allmägi, Mikk Lahe, Kadri Oru.
Kolga Keskkool: Paula Salme Sandrak, Ave-Lii Idavain, Piia Sandra Sandrak, Bertha Malleus, Luise Tiks, Priidu Veersalu, Karl-Eerik Jäetma, Mattias Varul.
Kuusalu Keskkool: Signe Laderlich, Raili Vunk, Silver Viide, Madis Bender, Joonas Pürg, Mark Krall, Maarja Aalmann.
Kuusalu Muusikakool: Heiki Valdson.

Vabariiklikel konkurssidel auhinnalisi kohti saavutanud kollektiivid
Kuusalu Keskkooli noortekoor, Kuusalu Keskkooli näitetrupp, Kolga Keskkooli 6.-7. kl. näitetrupp, Kolga Keskkooli Kohal-olijate trupp.

Harjumaa olümpiaadidel, konkurssidel ja/või festivalidel auhinnalisi kohti või eripreemiaid saavutanud kollektiivid
Kuusalu Keskkooli segakvartett, Kolga Keskkooli 6.-7. kl näitetrupp.
Rahvusvahelistel spordivõistlustel auhinnalisi kohti saavutanud
Kuusalu Keskkool: Karol Rahuoja.
Vabariiklikel spordivõistlustel auhinnalisi kohti saavutanud
Kuusalu Keskkool: Karol Rahuoja, Kerti-Anniki Tiis.
Harjumaa spordivõistlustel auhinnalisi kohti saavutanud
Loksa I Keskkool: Jaanika Idavain, Reesi Kuslap, Getter Külmsaar, Allar Pärn, Märt Manitski, Heigo Jendek.
Kuusalu Keskkool: Keidi Kruusandi, Sten Baranov, Mihkel Muinasmaa, Britta Luup, Sören Jõõras, Kertu Tšistjakov, Maris Madison, Kert Õun, Kerti-Anniki Tiis, Karol Rahuoja, Anete Paulus, Kaarel Rüütsalu, Britta Pärk, Mart Muru, Oliver Tombak, Andres Ustov, Gerda Pello, Gert Urb, Mari-Liis Käsnapuu.

Vabariigis auhinnalisi kohti saavutanud spordivõistkonnad:
Kuusalu Spordiklubi tüdrukute teatejooksu võistkond, Kuusalu Spordiklubi poiste teatejooksu võistkond.

Harjumaal auhinnalisi kohti saavutanud spordivõistkonnad
Kolga Keskkool: 10.-12. kl. tüdrukute võrkpallivõistkond.
Kuusalu Keskkool: 8.-9. kl. pendelteatejooksu võistkond, 8.-9. kl. tüdrukute 4 x 100 m teatejooksu võistkond, 8.-9. kl. poiste 4 x 100 m teatejooksu võistkond, 10.-12. kl pendelteatejooksu võistkond, 10.-12. kl tüdrukute 4 x 100 m teatejooksuvõistkond, 10.-12. kl tüdrukute 3 x 800 m teatejooksuvõistkond, 10.-12. kl poiste 4 x 800 m teatejooksu võistkond, 8.-9. kl tüdrukute 3 x 800 m teatejooksu võistkond, 10.-12. kl poiste 4 x 100 m teatejooksu võistkond, 6.-7. kl tüdrukute 4 x 100 m teatejooksu võistkond, 6.-7. kl poiste 4 x 800 m teatejooksu võistkond, 6.-7. kl tüdrukute murdmaateatejooksu võistkond, 6.-7. kl poiste murdmaateatejooksu võistkond, 8.-9. kl tüdrukute murdmaateatejooksu võistkond, 10.-12. kl tüdrukute murdmaateatejooksu võistkond, 10.-12. kl poiste murdmaateatejooksu võistkond, 8.-9. kl poiste murdmaateatejooksu võistkond, 6.-7. kl tüdrukute korvpallivõistkond, 10.-11. kl tüdrukute korvpallivõistkond, 8.-9. kl poiste korvpallivõistkond.
Loksa I Keskkool: 10.-12. kl poiste võrkpallivõistkond, 6.-7. kl poiste 4 x 800 m teatejooksu võistkond.

Keskkooli medalitega lõpetanud Kuusalu valla õpilased.
Kuusalu Keskkool: kuldmedal (5000 krooni)- Jaanika Abel, Sigrid Pachel;
Hõbemedal (3000 krooni) – Kaisa Rüütsalu, Maarja Aalmann, Grete Altosaar, Katrin Sooäär.

Põhikooli (9 kl.) kiituskirjadega (1000 krooni) lõpetanud Kuusalu valla õpilased.
Kuusalu Keskkool: Raili Vunk, Karl Kuusk.
Kolga Keskkool: Paula Salme Sandrak, Jaak Laanpere, Luise Tiks.

Autor: Innar Hunt
Kuupäev: 26.06.2008

veel uudiseid

Uudised  
 
  :: Uudiste arhiiv

Vallavalitsuse haldusaktid  
 
  Protokollid
  Korraldused
  Määrused

Vallavolikogu haldusaktid  
 
  Istungite protokollid
  Määrused
  Otsused

 

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, 74604 Kuusalu vald | telefon 606 6370 | mobiil 526 7897 | faks 606 6371
reg kood 75033496, konto EE742200001120050586 Swedbank Statistika
veebilehe (kodulehe) muutmine-korrastamine saada e-mail Enno Tammemäe
e-post vallavalitsus@kuusalu.ee