Avaleht | Valla juhtimine | Haridus | Sotsiaal ja tervishoid | Vaba aeg | Ettevõtlus ja turism | Keskkond ja infrastruktuur | Ehitus ja planeerimine
         
Üldandmed  
 
  Kirjeldus
  Rahvastik
  Sümboolika
  Sümboolika hinnakiri
  Privaatsuspoliitika
  Ajalugu
  Aukodanikud
  Sõprussuhted

Teeninduspunktid  
 
  Loksa teeninduspunkt

Teed, transport  
 
  Õpilasliinid
  Bussiliinid
  Teavita halbadest teeoludest
  Kohalikud teed

Töö  
 
  Tööpakkumine
  Tööotsimine

Teeme Ära 7. mai

Hea talguline, oled taas oodatud Teeme Ära talgupäevale. Tänasest saad end talgutele kirja panna!

Teeme Ära talgupäeva korraldusmeeskond kutsub Sind taas Teeme Ära kodulehelt www.teemeara.ee sobivaid talguid valima ja end talgutel osalemiseks kirja panema. 7. mail üle Eesti peetavale talgupäevale on praeguseks välja pandud juba üle 400 talgu.

Ka sel aastal on sul võimalus oma tegudega näidata, mida sa tõeliselt oluliseks pead, saada tuttavaks tegusate ja positiivsete kaasmaalastega, tunda rõõmu sellest, mis on ühine ning näha päeva lõpuks oma töö vilju. See on päev, mis annab jõudu ja head tuju pikaks ajaks.

Õige aeg on uurida, kas sinu kodutänaval, külas või muus sulle olulises paigas on juba talgud üles pandud. Kui jah, pane ennast kirja ja kutsu ka sõpru osalema. Kui aga sobivaid talguid ei ole veel kirjas, pange pead kokku ja korraldage ise ära.

Talgutele saab end kirja panna veebilehel www.teemeara.ee, Swedbanki kontorites ja pangabussis.

Miks on oluline ennast kirja panna? Registreeritud talgulisega saab talgujuht talgupäeva ettevalmistustel arvestada – planeerida talle töölõigu, töövahendid või supikausi ning vajadusel saata talgute kohta täiendavat infot.

Kui sa pole veel jaganud oma varasemate aastate talgulugu, siis nüüd avaneb ka selleks võimalus. Jätkub talgulugude kogumise veebiretk, mis toimub koos Eesti Rahva Muuseumiga. Talgulugusid saab sisestada 13. maini veebilehel http://www.teemeara.ee, samas saab lugeda ka teiste lugusid. Kõik talgulood jõuavad Eesti Rahva Muuseumi arhiivi. Vaata lähemalt: http://www.teemeara.ee/talgulood/talgulugude-kogumine

Kohtume talgupäeval, 7. mail!

Дорогой участник Дня полезных дел «Сделаем!», мы вновь ждем встречи в Вами 7 мая. Теперь можно зарегистрироваться на мероприятие и в качестве участника!

Организационная команда «Сделаем!» приглашают Вас познакомиться с имеющимися на сайте www.teemeara.ee полезными делами, или толоками, выбрать понравившееся мероприятие и зарегистрироваться на участие в нем. День полезных дел «Сделаем!» состоится 7 мая. На данный момент в базе данных «Сделаем!» находится 400 толок.

В этом году Вы можете своим поступком показать, что Вы считаете важным, познакомиться с деятельными и созидательно настроенными соотечественниками, получить удовольствие и радость от плодов своего труда в хорошей компании. День полезных дел – это день, который дает силы и заряжает хорошим настроением на долгое время.

Сейчас самое время узнать, намечены ли толоки на Вашей улице, в деревне или в еще каком-то значимом для Вас месте. Если намечены, то можно зарегистрироваться и пригласить к участию друзей. А если походящие Вам полезные дела еще не занесены в базу данных, возможно, стоит организовать мероприятие самому?

На толоку можно зарегистрироваться на странице www.teemeara.ee, в конторах Swedbank и в банковском автобусе.

Почему важно зарегистрироваться на толоку? Потому что тогда организатору мероприятия будет легче планировать ход работы, рассчитать количество инструметов и т.п. В случае необходимости организатор толоки вышлет дополнительную информацию.

Если Вы еще не поделились своими воспоминаниями о своем участии в толоках прошлых лет, то теперь для этого есть прекрасная возможность. В сотрудничестве с Музеем народа Эстонии на сайте www.teemeara.ee http://www.teemeara.ee до 13 мая проходит сбор историй участников. Собранные истории поступят в архив музея. Подробнее можно узнать по ссылке: http://teemeara.ee/istorii-uchastnikov

До встречи 7 мая!

Организационная команда «Сделаем!»

Autor: Teeme Ära talgupäeva meeskond
Kuupäev: 13.04.2011

veel uudiseid

Uudised  
 
  :: Uudiste arhiiv

Vallavalitsuse haldusaktid  
 
  Protokollid
  Korraldused
  Määrused

Vallavolikogu haldusaktid  
 
  Istungite protokollid
  Määrused
  Otsused

 

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, 74604 Kuusalu vald | telefon 606 6370 | mobiil 526 7897 | faks 606 6371
reg kood 75033496, konto EE742200001120050586 Swedbank Statistika
veebilehe (kodulehe) muutmine-korrastamine saada e-mail Enno Tammemäe
e-post vallavalitsus@kuusalu.ee