Avaleht | Valla juhtimine | Haridus | Sotsiaal ja tervishoid | Vaba aeg | Ettevõtlus ja turism | Keskkond ja infrastruktuur | Ehitus ja planeerimine
         
Üldandmed  
 
  Kirjeldus
  Rahvastik
  Sümboolika
  Sümboolika hinnakiri
  Privaatsuspoliitika
  Ajalugu
  Aukodanikud
  Sõprussuhted

Teeninduspunktid  
 
  Loksa teeninduspunkt

Teed, transport  
 
  Õpilasliinid
  Bussiliinid
  Teavita halbadest teeoludest
  Kohalikud teed

Töö  
 
  Tööpakkumine
  Tööotsimine

17. septembril algusega 15:00 toimuvad Riisipere Kultuurimajas uue saatesarja „Seks ja küla“ võtted.

Veidike seriaalist endast:

Me kõik mäletame legendaarset seriaali "Sex and the City", milles neli eneseteadlikku New Yorgi daami arutasid iganädalaselt seda, mis nende armuelus viimasel ajal juhtunud on. Uus eestimaine sari "Seks ja küla" viib vaataja saatejuht Kadri Kõusaare juhtimisel Eesti erinevatesse nurkadesse, et arutada koos kohaliku rahvaga seda, mis toimub pimedas ja teki all - või siis hoopis keset heledat päeva ja jõe ääres. Või siis hoopis meie fantaasiates.

Kaheksaosalise sarja aluseks on äsja läbiviidud Suur Eesti Seksiuuring, mis kaardistas eestlaste seksuaalelu sagedust ja seda, kui rahul me oma sugueluga oleme. Mastaapsel küsitlustel põhinev varem avaldamata statistika paljastab, milline on Eesti eri regioonides suhtumine armastusse ja truudusetusse, vürtsikatesse seksuaalpraktikatesse ja turvalisse teineteise kaisus magamisse. Millises Eesti nurgas seksitakse kõige sagedamini ning kus algab suguelu kõige varasemal ajal? Kus ollakse voodielu küsimustes kõige konservatiivsemad, kus loodetakse olla seksuaalselt aktiivsed ka veel hilises pensionieas? Maakonnapõhised - ja kohati uskumatult suured erinevused - on põhjuseks, miks mõni teema saab võetud jutuks just Läänemaal, sellal kui teist valdkonda on palju asjakohasem käsitleda Lõuna-Eesti kuppelmägede vahel või hoopis Ida-Eestis.

Eesti mõistes on tegu väga uudse ideega. Rääkida televisioonis seksi puudutavatel teemadel avameelselt ja ilma tabutundeta, kas meie ühiskond on selleks üldse valmis?

Seda üritavadki seriaali tegijad välja uurida avameelselt ja elurõõmsalt, kuid samas hea maitse piiridesse jäädes. Kindlasti kannab seriaal ka õpetlikke eesmärke, kuigi "Seks ja küla" saadetes on olulisel kohal see, mida arvavad seksist kõige tavalisemad eestlased, saavad sõna ka seksuoloogid ja teised eksperdid. Seksiga seotud rõõmude kõrval räägitakse ausalt ka ohtudest ja muredest, mis seksuaalpraktikaga kaasneda võivad ning meenutatakse seksuaalsel teel levivate erinevate haiguste riski.

Kohale oodatakse inimesi vanuses 18-99, kes elavad Harju maakonnas.
Tule ja räägi kaasa muuhulgas teemadel:
* Kas SM-seks populaarne erinevates vauserühmades? Kes seda harrastavad?
* Miks SM meid üldse erutab?
* Mis viib inimese tsölibaadini?
* Kas tsölibaadiga muutub elu paremaks või halvemaks?


Anna oma panus ja näita, et eestlased on võimelised ka seksiteemadel arutama, oma arvamust avaldama ning teiste kogemustest õppima!
Kohale tulles oled esimene, kes kuuleb seksiuuringu tulemustest!
-Uuringu viis TV3 tellimusel läbi Turu-Uuringute AS. Uuring toimus internetipõhiselt, küsitleti enam kui tuhandet inimest Eesti erinevates maakondades.

Riisipere Kultuurimaja
Nissi vald, Riisipere
Nissi tee 53C

Kontaktisik:
Tuuliki Tedre-Orgjõe
Tel. 56201701
Email: tuuliki.tedre@gmail.com

Autor: Tuuliki Tedre-Orgjõe
Kuupäev: 05.09.2011

veel uudiseid

Uudised  
 
  :: Uudiste arhiiv

Vallavalitsuse haldusaktid  
 
  Protokollid
  Korraldused
  Määrused

Vallavolikogu haldusaktid  
 
  Istungite protokollid
  Määrused
  Otsused

 

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, 74604 Kuusalu vald | telefon 606 6370 | mobiil 526 7897 | faks 606 6371
reg kood 75033496, konto EE742200001120050586 Swedbank Statistika
veebilehe (kodulehe) muutmine-korrastamine saada e-mail Enno Tammemäe
e-post vallavalitsus@kuusalu.ee