Avaleht | Valla juhtimine | Haridus | Sotsiaal ja tervishoid | Vaba aeg | Ettevõtlus ja turism | Keskkond ja infrastruktuur | Ehitus ja planeerimine
         
Üldandmed  
 
  Kontakt
  Ametlikud vormid
  Kirjeldus
  Rahvastik
  Sümboolika
  Sümboolika hinnakiri
  Privaatsuspoliitika
  Ajalugu
  Aukodanikud
  Sõprussuhted
  Külaliikumine
  Politsei

Teeninduspunktid  
 
  Loksa teeninduspunkt

Teed, transport  
 
  Õpilasliinid
  Bussiliinid
  Teavita halbadest teeoludest
  Kohalikud teed

Töö  
 
  Tööpakkumine
  Tööotsimine

KUUSALU VALLAVALITSUSE TÖÖTAJATE KONTAKTID

Nimi Amet E-post Telefon
Urmas Kirtsi vallavanem urmas.kirtsi@kuusalu.ee 606 6370
503 3869
Madis Praks majandusspetsialist
arenguvaldkonna
abivallavanema k.t.
madis.praks@kuusalu.ee 606 6376
5330 7301
Aare Ets sotsiaalvaldkonna
abivallavanem
aare.ets@kuusalu.ee 606 6382
508 8959
Tõnu Ammussaar arendus ja vallavara spetsialist tonu.ammussaar@kuusalu.ee 606 6377
5302 5456
Maire Link vallasekretär maire.link@kuusalu.ee 606 6374
513 2147
Leelo Konton vallavalitsuse
sekretär
leelo.konton@kuusalu.ee 606 6372
Zoja Kostritski registripidaja zoja.kostritski@kuusalu.ee 606 6375
Raja Kadajas volikogu sekretär
arhivaar
raja.kadajas@kuusalu.ee 600 0856
Esta Nurmsalu Loksa teeninduspunkti
referent
esta.nurmsalu@kuusalu.ee 603 1011
Peep Abel IT arendusjuht peep.abel@kuusalu.ee 606 6394
521 1793
Ilmar Pekri järelevalveametnik ilmar.pekri@kuusalu.ee
521 0043

Kadi Raudla

vallaarhitekt

kadi.raudla@kuusalu.ee

606 6379
5348 4442

Ljubov Beglova ehitusspetsialist ljubov.beglova@kuusalu.ee 606 6384
5306 3023
Janne Heredia Gonzalez

Tagni Jõeleht
teenistussuhe peatatud
keskkonnaspetsialist

janne.heredia@kuusalu.ee

606 6391
512 9205
Lana Toomvap ehitusvaldkonna
referent
lana.toomvap@kuusalu.ee 606 6379
Peeter Raudsepp peamaakorraldaja peeter.raudsepp@kuusalu.ee 606 6387
5626 1111
Enno Tammemäe vanemmaakorraldaja
kodulehe haldaja
enno.tammemae@kuusalu.ee 606 6388
Sirje Muru vanemmaakorraldaja sirje.muru@kuusalu.ee 606 6386
Kairi Rohtmets maaregistripidaja kairi.rohtmets@kuusalu.ee 606 6385
5813 1209
Ly Korotejev-Piir pearaamatupidaja ly.korotejev-piir@kuusalu.ee

600 0854

Külli Schmidt finantsist kylli.schmidt@kuusalu.ee 600 0855
Viivi Eelnurm vanemraamatupidaja viivi.eelnurm@kuusalu.ee 600 0852
Marje Kuuskmann raamatupidaja
kassapidaja
marje.kuuskmann@kuusalu.ee 600 0851
Virve Haabsaar heakorraspetsialist
600 0857

Pilleriin Kurg

hoolekandespetsialist

pilleriin.kurg@kuusalu.ee

606 6381
5561 4310

Ene Rebane sotsiaalvaldkonna
referent
ene.rebane@kuusalu.ee 606 6378
Marika Lahe psühholoog 5690 7273
Anu Kirsman haridus-ja lastekaitsespetsialist anu.kirsman@kuusalu.ee 606 6383
5647 4484

Avatud:

Vastuvõtuajad:
Esmaspäev: 08.00-16.00 Esmaspäev: 10.00-12.00
Teisipäev: 08.00-16.00 Kolmapäev: 15.00-18.00
Kolmapäev: 08.00-18.00 Ehitusspetsialisti täiendav vastuvõtuaeg kolmapäeval 13.00-15.00 ja
Neljapäev: 08.00-16.00 väljaspool vastuvõtuaega eelneval kokkuleppel tel 606 6384
Reede: 08.00-14.00

Erametsaomanikke teenindab Keskkonnaameti Harju-Järva-Rapla regiooni piirkondlik
metsanduse spetsialist Külli Rahu, telefon 506 9841
igal neljapäeval kell 9.00-12.00
on kodanike vastuvõtt vallamaja II korrusel kabinetis 55 - aadress: Mõisa tee 17, 74604 Kiiu alevik
ja igal kolmapäeval kell 10.00 – 14.00
on kodanike vastuvõtt Loksa teeninduspunktis - aadress: Papli 2, LOKSA linn 74806.

Politsei - Ida-Harju konstaablijaoskond

Kuusalu Vallavalitsus
Mõisa tee 17, 74604 Kiiu
tel +372 6066 370, faks +372 606 6371,
e-post: vallavalitsus@kuusalu.ee
e-arved: arve@kuusalu.ee
arvelduskonto EE742200001120050586
reg kood 75033496

Uudised  
 
  :: Uudiste arhiiv

Vallavalitsuse haldusaktid  
 
  Protokollid
  Korraldused
  Määrused

Vallavolikogu haldusaktid  
 
  Istungite protokollid
  Määrused
  Otsused

 

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, 74604 Kuusalu vald | telefon 606 6370 | mobiil 526 7897 | faks 606 6371
reg kood 75033496, konto EE742200001120050586 Swedbank Statistika
veebilehe (kodulehe) muutmine-korrastamine saada e-mail Enno Tammemäe
e-post vallavalitsus@kuusalu.ee