Avaleht | Valla juhtimine | Haridus | Sotsiaal ja tervishoid | Vaba aeg | Ettevõtlus ja turism | Keskkond ja infrastruktuur | Ehitus ja planeerimine
         
Üldandmed  
 
  Kontakt
  Ametlikud vormid
  Kirjeldus
  Rahvastik
  Sümboolika
  Sümboolika hinnakiri
  Privaatsuspoliitika
  Ajalugu
  Aukodanikud
  Sõprussuhted
  Külaliikumine
  Politsei

Teeninduspunktid  
 
  Loksa teeninduspunkt

Teed, transport  
 
  Õpilasliinid
  Bussiliinid
  Teavita halbadest teeoludest
  Kohalikud teed

Töö  
 
  Tööpakkumine
  Tööotsimine

KÜLADE JA KÜLAVANEMATE NIMEKIRI

Nimi Külavanema nimi Telefon E-mail Küla elanike arv sulgudes eelmine aasta
Allika küla   Urmo Ristisaar 5689 6080 urmss@hotmail.com 52 (64)
Andineeme küla   Mart Almers 609 7650, 56 608 151 mart.almers@gmail.com 26 (20)
Aru küla   Andres Nurja andres@polygonimatkad.ee 38 (34)
Haavakannu küla   11 (10)
Hara küla   Vello Süda 607 7228; 5666 2228 info@velwin.ee 80 (83)
Hirvli küla   Andres Turgan 53 414 789 hirivli.raamatukogu@kuusalu.ee 86 (91)
Ilmastalu küla   28 (31)
Joaveski küla   Rene Meimer 5108315 rene@activetours.ee 38 (37)
Juminda küla   Karli Lambot 52 54 768; 654 0993 aivesarjas@hot.ee 35 (35)
Kaberla küla   Anu Kirsman 56474484 anu@kirsman.ee 80 (75)
Kahala küla   Jaanus Hein 55 32 127 jaanushein@hot.ee 118 (117)
Kalme küla   23 (24)
Kasispea küla   Margus Piispea 5345 1259 margus.piispea@gmail.com 92 (96)
Kemba küla   Svetlana Pajupuu 50 54 906; 607 7123 pajupuu@starline.ee 46 (49)
Kiiu-Aabla   Meelis Kuuse 50 36 013 kuusemeelis@hot.ee 30 (28)
Kiiu alevik   798 (859)
Kodasoo küla   Katrin Pahk 53408429 Katrin.Pahk.001@mail.ee 61 (62)
Koitjärve küla   0 (0)
Kolga-Aabla   Mait Kröönström 607 8433; 512 9082 mait.kroonstrom@rescue.ee 98 (113)
Kolga alevik   478 (500)
Kolgaküla   Mattias Kaljumäe 5682 8577 mattias.kaljumae@mail.ee 182 (188)
Kolgu küla   0 (0)
Kõnnu küla   Jaanika Kiik 5647 5404 konnu.kyla@mail.ee 87 (79)
Kosu küla   Kalev Kulpson 5166331 12 (14)
Kotka küla   Iie Liivandi 639 3266; 50 66 463 liivakalda@hot.ee 17 (20)
Külmaallika küla   5 (4)
Kupu küla   Peeter Kivimäe 55 19 196 (Pronka-Näkiallika talu) peeterkivimae@hot.ee 40 (42)
Kursi küla   Kairi Loit 510 8223 kursikyla@gmail.com 41 (37)
Kuusalu küla   Andres Kirsila 5565 0055 tatsu@solo.ee, akirsila@gmail.com 268 (234)
Kuusalu alevik   1142 (1195)
Leesi küla   Liisa Ojangu 5563 6932 liisaojangu@gmail.com 35 (39)
Liiapeksi küla   23 (24)
Loksa küla   Madis Mühlbach 58083606 madis.myhlbach@hot.ee 47 (51)
Mäepea küla   104 (87)
Murksi küla   Ain Sammal 3 (4)
Mustametsa küla   Krista Allik 51 54 154 allik.krista@gmail.com 63 (66)
Muuksi küla   Margus Põlluvee 5662 8000 margus.polluvee@gmail.com 42 (37)
Nõmmeveski küla   7 (9)
Pala küla   0 (0)
Pärispea küla   Ingeldrin Viljak 566 494 62 ingeldrin.viljak@gmail.com 98 (103)
Parksi küla   Tom Valner 5156557 auditurbodiisel@gmail.com 28 (28)
Pedaspea küla   Heino Lõuke 607 8409, 53 406 093 36 (36)
Põhja küla   20 (19)
Pudisoo küla   Theo Kehlmann 51 900 134 theo.kehlmann@gmail.com 52 (39)
Rehatse küla   7 (5)
Rummu küla   Heino Seinoja 5531933 helemust@hot.ee 80 (86)
Salmistu küla   108 (106)
Saunja küla   95 (92)
Sigula küla   Endel Verner 5160984 endelverner@hot.ee 56 (55)
Sõitme küla   Ants Palgi 5585980 ants.palgi@gmail.com 107 (89)
Soorinna küla   Madis Praks 506 4889 praksmadis@gmail.com 32 (33)
Suru küla   8 (8)
Suurpea küla   Tiina Perminov 5666 0027 suurpeakula@hot.ee 123 (131)
Tammispea küla   48 (44)
Tammistu küla   Jaak Uus 5036290 uus.jaak@gmail.com 15 (14)
Tapurla küla   Erika Eluri 518 8488 erikaeluri@hot.ee 36 (34)
Tõreska küla   7 (8)
Tsitre küla   Tiiu Lepnurm 53 485 118 tiiu05@hot.ee 30 (29)
Turbuneeme küla   Aivo Janter 55 665 813 janter@email.ee 80 (80)
Uuri küla   Emil Rutiku 5092 990 emil.rutiku@gmail.com 171 (175)
Vahastu küla   Kristel Koivistoinen 56619465 k.koivistoinen@gmail.com 44 (52)
Valgejõe küla   Anete Lomp 58133944 anetelomp@gmail.com 28 (35)
Valkla küla   Märt Sillaste sillaste.mart@gmail.com 499 (518)
Vanaküla küla   Triin Põllmaa 5649 9322 triin@tunnel.ee 54 (63)
Vihasoo küla   Madis Praks 506 4889 praksmadis@gmail.com 240 (237)
Viinistu küla   136 (148)
Virve küla   Maila Velström 654 0994; 5656 5543 maris.velstrom@mail.ee 10 (18)
Uudised  
 
  :: Uudiste arhiiv

Vallavalitsuse haldusaktid  
 
  Protokollid
  Korraldused
  Määrused

Vallavolikogu haldusaktid  
 
  Istungite protokollid
  Määrused
  Otsused

 

Mõisa tee 17, Kiiu alevik, 74604 Kuusalu vald | telefon 606 6370 | mobiil 526 7897 | faks 606 6371
reg kood 75033496, konto EE742200001120050586 Swedbank Statistika
veebilehe (kodulehe) muutmine-korrastamine saada e-mail Enno Tammemäe
e-post vallavalitsus@kuusalu.ee